Zaufany sprzedawca polskiego węgla

Od 2003 roku

Cennik

Jakość, wiarygodność i innowacyjność - to trzy filary działalności naszej firmy. Od 2003 roku dostarczamy klientom paliwa o najlepszych parametrach. Bazując na doświadczeniu oraz nowoczesnych rozwiązaniach, realizujemy sprzedaż paliw węglowych ze składu w Chorzowie w atrakcyjnych cenach oraz z zaufanego źródła. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Oferowane produkty

Dzięki współpracy z polskimi kopalniami możemy oferować sprzedaż:
- węgla grubego,
- groszku,
- miału.

Cena węgla z kopalni jest zależna w dużej mierze od naszych dostawców, ale dzięki tytułowi autoryzowanego dostawcy możemy zapewnić najbardziej konkurencyjne stawki. Ponadto certyfikat Kompanii Węglowej S.A. zapewnia nam ciągłość dostaw produktów o wysokich parametrach. Podstawą naszej działalności jest sprzedaż węgla. Cennik obejmuje jednak także ekogroszki i ekomiały naszej własnej produkcji. Przedstawione propozycje paliw są niezwykle atrakcyjne przede wszystkim ze względu na wysoką energetyczność oraz niską cenę.

Sprzedaż paliw i nie tylko

Z naszymi kontrahentami staramy się pracować na wielu płaszczyznach. Węgiel z kopalni to nie wszystko. Oprócz dystrybucji oferujmy także usługi transportowe – kolejowe oraz drogowe. Zajmujemy się doradztwem w doborze paliw do rodzaju oraz specyfiki działalności naszych klientów. Ponadto korzystając z doświadczenia w branży, wspieramy kontrahentów, którzy planują zakładać własne składy. Chętnie dzielimy się naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wiedzą.

Klientów zainteresowanych szczegółami cennika zapraszamy do kontaktu drogą tradycyjną lub przez Internet.

Opinie naszych klientów