Zaufany sprzedawca polskiego węgla

Od 2003 roku

Informacje

Nasza firma jest idealnym połączeniem doświadczenia z nowoczesnością. Podstawą jej działalności jest sprzedaż węgla z kopalni. Nie ograniczamy się jednak tylko do bycia pośrednikiem. Stawiamy na rozwiązania, które w prosty sposób maksymalizują satysfakcję klientów - zapewniamy transport, doradztwo oraz innowacyjne rozwiązania ograniczające czas realizacji.

Więcej niż sprzedaż

Dokładamy szczególnych starań do tego, aby nasz klient otrzymał produkt wysokiej jakości w dopasowanej do siebie formie. Właśnie dlatego współpracujemy m.in. z PKP Cargo oraz posiadamy flotę pojazdów samowyładowczych. Usługę transportu drogowego lub kolejowego węgla prosto z kopalni świadczymy na terenie całej Polski. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Dzięki podanym w nim informacjom będziemy mogli przygotować indywidualną ofertę sprzedaży zawierającą również opcje transportu.

Nasi klienci

Węgiel prosto z kopalni na sprzedaż to oferta skierowana zarówno do klientów hurtowych, jak i detalicznych. Siedziba naszej firmy mieści się w Chorzowie, jednak sprawna praca działu logistycznego pozwala nam na realizację zamówień na terenie całej Polski. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. zakłady produkcyjne, które zużywają duże ilości paliw. Tego typu odbiorcom oferujmy także pomoc w doborze najbardziej efektywnego i ekonomicznego rozwiązania. Dzięki temu, że jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem, mamy nieprzerwany dostęp do dostaw paliw oraz bardzo atrakcyjne ceny.

Marka godna zaufania

Kluczowe w naszej działalności jest utrzymanie zaufania, którym darzą nas kontrahenci. Proponowany węgiel na sprzedaż dostarczamy prosto z kopalni i dbamy o jego wysokie parametry. Ponadto cały czas modyfikujemy naszą ofertę, stawiając na innowacyjne rozwiązania, które m.in. zwiększają efektywność paletyzacji materiałów sypkich oraz zapewniają wysoką energetyczność naszych własnych produktów. Potwierdzeniem naszej wiarygodności są opinie dotychczasowych klientów oraz zdobyte przez nas certyfikaty.

Opinie naszych klientów